Περιστατικά Θεραπευμένα στις Κλινικές μας
Μαρτυρία Ασθενούς
Όνομα Ασθενούς – Αρχικά Γράμματα Κ. Σ.
Κάτοικος Ιλίου Αττικής
Έμαθα για το σύστημα FASTBRACES® και για τον οδοντίατρο Ευάγγελο Βιάζη από το διαδίκτυο. Είχαμε ρωτήσει όταν ήμουν μικρή σε άλλους γιατρούς για ορθοδοντική θεραπεία. Μου έλεγαν για τέσσερις εξαγωγές πρώτων προγομφίων και για δύο με τρία χρόνια θεραπείας. Η συνολική διάρκεια θεραπείας ήταν 10 μόνο μήνες. Δεν έγινε καμία εξαγωγή δοντιού. Είμαι πολύ ευχαριστημένη από το αποτέλεσμα.
Δίνω την συναίνεσή μου για άρση του ιατρικού απορρήτου.
Επικοινωνία
Είμαστε στη διάθεσή σας για να συζητήσουμε τις ανάγκες σας. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να κλείσετε το ραντεβού σας.
Κλείστε Ραντεβού