Περιστατικά Θεραπευμένα στις Κλινικές μας
Μαρτυρία Κηδεμόνα Ασθενούς
Όνομα Ασθενούς – Αρχικά Γράμματα Μ. Π.
Κάτοικος Αθήνας
Γνωρίσαμε τον οδοντίατρο Ευάγγελο Βιάζη και το σύστημα FASTBRACES® από μία φίλη μας. Στο παρελθόν μας είχαν πει για εξαγωγές τεσσάρων δοντιών για ορθοδοντική θεραπεία και πάνω από δύο με τρία χρόνια θεραπείας. Ο οδοντίατρος Ευάγγελος Βιάζης μας είπε ότι δεν χρειάζεται καμία εξαγωγή δοντιού και ότι ο χρόνος θεραπείας θα είναι περίπου ένας χρόνος. Η θεραπεία διήρκησε 10 μήνες. Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι από το αποτέλεσμα.
Δίνω την συναίνεσή μου για άρση του ιατρικού απορρήτου.
Επικοινωνία
Είμαστε στη διάθεσή σας για να συζητήσουμε τις ανάγκες σας. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να κλείσετε το ραντεβού σας.
Κλείστε Ραντεβού