Περιστατικά Θεραπευμένα στις Κλινικές μας
Μαρτυρία Ασθενούς
Όνομα Ασθενούς – Αρχικά Γράμματα Ζ. Κ.
Κάτοικος Περιστερίου Αττικής
Γνώρισα τον οδοντίατρο Ευάγγελο Βιάζη και το σύστημα FASTBRACES® από έναν φίλο μου, ασθενή του Ευάγγελου Βιάζη. Στο παρελθόν μου είχαν πει για εξαγωγές τεσσάρων δοντιών για ορθοδοντική θεραπεία και πάνω από δύο με τρία χρόνια θεραπείας. Ο οδοντίατρος Ευάγγελος Βιάζης μου είπε ότι δεν χρειάζεται καμία εξαγωγή δοντιού. Μου εξήγησε ότι η περίπτωσή μου είναι αρκετά δύσκολη και μου είπε ότι με το σύστημα FASTBRACES® ο μέσος χρόνος θεραπείας είναι ένας χρόνος. Η θεραπεία μου διήρκησε 15 μήνες. Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα.
Δίνω την συναίνεσή μου για άρση του ιατρικού απορρήτου.
Επικοινωνία
Είμαστε στη διάθεσή σας για να συζητήσουμε τις ανάγκες σας. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να κλείσετε το ραντεβού σας.
Κλείστε Ραντεβού